Hakkımızda

KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimiz " Kafkas Doğalgaz  Isı Sistemleri Ticaret Limitet Şirketi" adı altında 08.08.1995 yılında  eski şirketinden ayrılan Hayrettin Bilgiç başkanlığında kurulmuş olup, Isıtma Tesisatı,Her türlü Doğalgaz Tesisatı,Klima Tesisatı,Taahhüt ve pazarlama konularında faaliyet vermiş ve halen vermekte alan   Ankara’da ki ilk doğalgaz firmalarındandır.
 
1995 yılından beri uzman kadrosu ve ekipmanıyla  başarılı çalışmalar yaparak  bugüne kadar gelmiş ve merkezini hep aynı adreste  tutarak müşterilerinin güvenini kazanmış, Taahhüdünü yaptığı  çok müşteri adedini yakalamasına  rağmen hiçbir müşterisi ile hukuki seviyeye gelecek sıkıntı yaşanmamış olması işimize verdiğimiz önemi göstermektedir.     
 
 Bugün de hala aynı enerjı ve duruşumuzda hiçbir farklılık olmadan aynı heyecan ve”müşteri velinimetimizdir”  anlayışını koruyarak faaliyet alanlarını artırarak ve   faaliyetlerine hız katarak devam etmektedir.
 
  Daha önce Sincan, Demetevler, Etlik Esertepe,Çubuk ve Elmadağ  ilçelerinde şubesi olan şirketimizin şu an yeni şube açma çalışmaları sürmektedir.
 
" 1997 AUER TÜRKİYE SATIŞ BİRİNCİSİ” ödülünü de alan şirketimiz diğer bayiliği olan markalarla da  çeşitli başarıları yakalamış ve sizlerinde desteğiyle yakalamaya devem edecektir.
 
       Şu an bünyemizde Buderus,Bosch Remeha,Warmhaus Ariston Eca ve Demirdöküm kazan ve kombi bayiliği ile bunları destekleyen paneller DG Vision,Alurad, Alter,  Demirdöküm, Pekpan Ankara  bayiliği de  sürdürmekteyiz.
     
Doğalgaz’la ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz uzman ekipmanları mühendis ve satış elemanları teknik ressam ve deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet etmenin gururu içerisindeyiz.
 
  “Güler yüzlü olmayan dükkan açmasın”
 
    Saygılarımızla
 

 

Ticarette dürüstlük kalite ve söz sanatın en zor dalıdır.Biz bunu yaşatmaya çalışıyoruz.

PERSONEL

Takım

Hayrettin BİLGİÇ

Genel Koordinatör,Şa

Takım

İshak Jabağı YENER

Satış ve pazarlama

Takım

Yaşar Emre BİLGİÇ

Proje takip

0 YORUM

  1. |

YORUM EKLEYiN

Tüm alanları doldurunuz

SİTE İÇİ ARAMA


Görüşleriniz

  • Evimizin kombi teşkilatını kısa sürede ve kirletmeden döşediğiniz için teşekkür ederiz. Tamer Yüksel

BiZDEN HABERLER

BUDERUS ŞİMDİ AL EYLÜLDE ÖDEMEYE BAŞLA KAMPANYASI

BUDERUS VE BOSCH KONVENSİYONEL VE YOĞUŞMALI KOMBİLERDE KAMPANYALAR

ESKİ KOMBİNİ GETİR YENİ NESİL KOMBİLERDEN BİRİSİNİ GÖTÜR....

KAFKASLARDA DEĞİŞİM

BUDERUS VE BOSCH KOMBİLERDE DEĞİŞİM KAMPANYASI KAFKAS DOĞALGAZ'DA BAŞLADI

KAMPANYA

scroll up